اوقات شــرعی
آب و هوا
اخبار مهم
  • توقع بهره برداران بخش و مجموعه حاکمیتی خیلی بیشتر و بالاتر از توان سازمانهای جهاد کشاورزی است

  • وداع با سردار دلها در کرمان

اخبار اداره

این مراسم امشب وفردا شب وظهر فردا نیز برپا و با اطعام همکاران همراه می باشد ضمناً هزینه برنامه اطعام، به عهده همکاران می باشد.

خرده مالکی یکی از مسائل و مشکلات عمده در بخش کشاورزی میباشد که راندمان تولید را کاهش داده است .

سومین جلسه کارگروه روستایی وعشایری ستاد دهه فجراستان با حضورشورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزارشد .

این گلخانه ها هرکدام دارای سطح زیر کشت 5000 مترمربع بوده و با هزینه کرد 12 میلیارد ریال تسهیلات 6 درصدی اشتغالزایی روستایی و هزینه کرد کل 15 میلیارد ریال اجرا شده اند.

در ایام الله دهه فجر بیست و شش طرح با هزینه کرد بیش از 413 میلیارد ریال که بیش از 80 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

در ایام الله دهه فجر بیست و شش طرح با هزینه کرد بیش از 80 میلیارد ریال که بیش از 41 میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

جهت تامین آب این طرح لوله 250 میلیمتری به طول 4 کیلومتر احداث شده است

جهت آماده سازی این گلخانه بیش از 40 میلیارد ریال هزینه شده که 30 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات و مابقی آورده شخصی می باشد.

نزول رحمت الهی در زمستان سالجاری شکر گذاری کشاورزان را در سراسر استان در پی داشته است. هر چند خرابی های سیلاب دل آسمانی کشاورزان را به درد آورده است و در تلاشند تا به هر شیوه ای از آلام سیل زدگان بکاهند، اما کشاورزانی که همیشه چشم به آسمان داشته و منتظر نزول رحمت الهی هستند ارزش قطره قطره باران ودانه های زیبای برف را خیلی بیشتر و بهتر از بقیه متوجه می شوند بخصوص اینکه سالهای بی آبی را تجربه کرده اند.

حضور آگاهانه مردم ، در مناسبات انقلاب خصوصا دهه فجر که بنیان و شروع انفلاب از آن بوده ، ضامن بقاء انقلاب و ناکارآمد کردن توطئه های استکبار جهانی و بی اثر شدن، آسیب هائی که از ناحیه دشمنان به انقلاب میرسد، می باشد

سطح زیر کشت زعفران تا قبل از سال 96 میزان 340 هکتار بوده که با 40 هکتار افزایش به 380 هکتاررسیده است

شرکت تولیدی پارس خاور تولید کننده شیرآلات کشاورزی در نظر دارد تا پایان ماه سال 1398 تخفیفات ویژه ای به کشاورزان و پیمانکاران اعطا نماید و در صورت استقبال تا پایان سال 1398 تمدید می گردد.

سامانه مذکور مبنای ارائه هر گونه خدمات از قبیل خرید تضمینی محصولات کشاورزی خواهد بود ثبت به هنگام و دقیق اطلاعات مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

در ایام الله دهه فجر یازده طرح با هزینه کرد اعتباری قریب به 79 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به مناسب ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جریمه نداشتن سابقه بیمه برای ماشینهای کشاورزی شامل بخشودگی قرار گرفت.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق