اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار فرهنگی

به مناسبت فرارسیدن نوروز 1395، آیت الله حسن عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در پیامی،بخش کشاورزی را مهمترین رکن اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اظهار داشت: به رغم شرایط تجریم، کمی نزولات آسمانی و کمبودهای دیگر، بحمدالله در این سال مواجه با افزایش تولید در پاره ای از محصولات اساسی بود و انشاالله با تلاش مضاعف مدیران و کارکنان خدوم وزارتخانه و با روحیه جهادی، شاهد تداوم این حرکت مبارک در راستای تحقق انتظارات مقام معظم رهبری (دام ظله الوارف) و تحقق خودکفایی و امنیت غذایی پایدار باشیم.

رئیس جدید هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای سازمان جهاد کشاورزی انتخاب گردید

اردوي فرهنگي و تفريحي ويژه خواهران همكار برگزار گرديد

آقايان سید منصور افضلی ،رضا بنی اسدی، رمضان قلندری ،محمد سلیمانی ،علی سجادی، خداکرم حمزه ای، ابولقاسم علیخانی، محمود حسینی نژاد، شاهرخ ابراهیمی ،سید عباس شهیدی، احمد جعفری و گرامی محمودی در اين برنامه شرکت کردند.

به مناسبت عيد غدير مراسم ويژه اي با حضور رئيس، معاونين و مديران و كاركنان سازمان جهاد كشاورزي برگزار گرديد.

مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان گفت : بايد اول مسئله فرهنگي را اصلاح كنيم تا بتوانيم به اقتصادبرسيم.

روز خبرنگار
تبريك روز خبر نگار

پيام رئيس سازمان جهاد كشاورزي به مناسبت روز خبرنگار

طي حكمي از سوي مهندس سعيدي مشاور امور بانوان سازمان جهاد كشاورزي انتخاب شد

حضرت علی (ع) فرمود: «من وجد ماء و ترابا ثم افتقر فابعده الله » کسی که باداشتن آب و خاک، باز هم فقیر باشد; از رحمت خداوند متعال دوراست

«الکیمیاء الاکبر الزراعه.» زراعت گرانبهاترین گوهر نایاب است. امام صادق(ع)

دوچرخه سواران سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان در آستانه روز جهانی قدس مسیر کرمان تا ماهان را رکاب زده و در ابتدا و انتهای مسیر شعار مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم غزه را سر دادند.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق