اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

با عنایت به اینکه ترکیب کنفیدور تحت عنوان آفت کش با آرم شبیه سازی شده بایر آلمان توزیع و عرضه شده، غیرمجاز است.

مکان های عرضه تركيب غیرمجاز (کلتودیوم) شناسایی و مراتب از طریق دستگاههای ذیربط پیگیری و متخلفین به مراجع قضایی معرفی تا موازین قانونی اعمال می گردد.

اشتغالزايي هر هكتار كشت زعفران حدود 270 نفر روز طي يك دوره کشت برآورد شده و هزينه مورد نياز جهت احداث یک هکتار مزرعه زعفران 300 ميليون ريال می باشد.

مکان های عرضه تركيب غیرمجاز ( Vesket ) شناسایی و مراتب از طریق دستگاههای ذیربط پیگیری و متخلفین به مراجع قضایی معرفی تا موازین قانونی اعمال می گردد.

بر اساس توافق نامه مابین دفتر طرح ملی گیاهان داروئی وزارت جهاد کشاورزی با صندوق کارآفرینی به منظورحمایت از حلقه های زنجیره ارزش صنعت گیاهان دارویی طی مدت پنج سال طرح های معرفی شده از سوی کمیته فنی مسقر در مراکز جهاد کشاورزی به صندوق کارآفرینی امید، بسته به نوع طرح تا سقف یک میلیارد ریال از تسهیلات با بهره 4 درصد برخوردار خواهند گردید.

بز نر اصلاح شده نژاد کرکی راینی به لحاظ ارزش ژنتیکی بالا و جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی در کشتارآنها صرفا بین گله داران پرورش دهنده بز کرکی با معرفی نامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه توزیع می گردد.

با فرآوری محصولات مانند زیتون می توان بازار خوبی در جهت توسعه اقتصادی و تبدیل محصول خام به محصول فرآوری سود بسیار خوبی برای کشاورزان و بهره برداران، فراهم نمود.

مکان های عرضه تركيب غیرمجاز White wash (روآتکس) شناسایی و مراتب از طریق دستگاههای زیربط پیگیری و متخلفین به مراجع قضایی معرفی تا موازین قانونی اعمال می گردد.

معاون بهبود تولیدات دامی کرمان:میانگین تولید شیر بز کرکی دریک دوره 42 کیلو گرم بوده و حداکثر 80 کیلو گرم نیز مشاهده گردیده است .

مجید نژاد بیگلری مدیر کل غله در این مراسم گفت: با همت و تلاش کارکنان شرکت خدمات بازرگانی منطقه 6 کشوری کرمان و همراهی و همکاری سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل استاندارد، دانشگاههای علوم پزشکی استان و... طرح جامع نان سالم دو سال است که در استان در حال اجرا می باشد.

آئین نامه ساماندهی عشایر تدوین شده وبر اساس آن دستگاه ها موظف هستند در مناطق عشایری خدمات خود را ارائه کنند.

تحقق موفقیت دستیابی به رکورد 122 ساله نشان دهنده بهره گیری از تکنولوژی و مدیریت، همراه با کاهش چشمگیر از منابع کمیاب سرزمین است.

پيش بيني مي شود در سال جاري 55 هزار تن محصولات باغي در استان كرمان برداشت و روانه بازار گردد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق