اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

در پی گزارشات واصله و بررسی های میدانی کارشناسان و متخصصین خسارت نهایی به محصول پسته مربوط به بخشهای پسته خیز شهرستان کرمان 80 درصد مي باشد.

اعضاء محترم نظام مهندسی می توانند با مراجعه به سامانه عضویت به نشانی www.iaeo.ir نسبت به تمدید کارت عضویت خود اقدام نمایند.

با توجه به اینکه یکی از مشکلاتی که امروزه وجود دارد بحث آب است، وزارت جهاد کشاورزی و معاونت باغبانی این وزارتخانه به منظور افزایش بهره وری آب، بسته هایی در این زمینه تدوین نموده که از جمله آن بحث توسعه کشت های گلخانه ای می باشد.

عدم تامین نیاز سرمائی در زمستان سال 96 ونوسانات دمایی اواخر اسفند و اوایل فروردین بخصوص گرمای بیش از حد روزهای اولیه سال، موجب ریزش جوانه های گل پسته و تشکیل نشدن جوانه های سال آینده شد.

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسم غبارروبی نمازخانه سازمان با حضور حجه الاسلام و المسلمین ایمانی تبار، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاوزی وجمعی ازکارمندان برگزارشد .

هدف این همکاری تقویت خلاقیت و شناسایی توانمندی فرزندان همکاران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان می باشد.

در ماه مبارک رمضان بهترین چیز انتقال مفاهیم قرآنی است که از دریای عمیق قرآن، گهرهای ناب را استخراج و با زبانی ساده آنرا منتقل کنیم که این بهترین راه تعمیق باورهای دینی می باشد.

با توجه به ضرورت حفظ آرامش بازار در ماه مبارک رمضان و توجه به رفاه هم استانی های عزیز بخصوص اقشار آسیب پذیر جامعه میزان 1200 تن برنج هندی و تایلندی ، 800 تن شکر ،600 تن مرغ منجمد و 60 تن گوشت منجمد گوساله در طرح ضیافت در ماه مبارک رمضان امسال توزیع می گردد.

این جشنواره به منظور گسترش فرهنگ آبزی مصرفی به عنوان غذای سلامتی و توسعه و ترویج مصرف آبزیان به ویژه طبخ آسان و ارزان برگزار شد.

این کارگاه با اهداف ایجاد صندوق های اعتبارات خرد و فرایند اجرایی طرح اعتبارات خرد در مناطق روستایی برگزار شد.

اولین جلسه کارگروه رفع تداخلات شهرستان کرمان در سال 97 جهت بررسی و تعیین و تکلیف 5 قریه در محل دفتر مدیر شهرستان کرمان برگزار شد.

در سال جاری بیش از 3 میلیارد ریال وصول عواید حاصل ازفروش و اجور اراضی کشاورزی به حساب خزانه دولت واریز شد.

در تدارکات الکترونیکی دولت سامانه کلیه آگهی های مناقصه و مزایده و خریدهای کالا و یا خدمات انجام می شود.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق