اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

در بحث توسعه پایدار چهار موضوع توجیه اقتصادی، حفظ سلامت جامعه و محیط زیست، مدیریت صحیح منابع و تصمیمات مبتنی بر نظم جامعه و دانش بنیان باید مد نظر قرار گیرد.

وجود خاکهای شور و قلیایی و خاکهای بسیار فقیر در استان کرمان وضعیتی بدتر از کشور را رقم زده است.

دومین نمایشگاه صنایع تبدیلی، تکمیلی، فناوری های پیشرفته غذایی و صادرات کشاوزی از تاریخ 7 الی 9 بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار میگردد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مراکز جهاد کشاورزی بایدالگوی رعایت نظم و انضباط اداری و نماد زیبایی از دولت باشندوکارشناسان این سازمان درهر نقطه استان ضرورت دارد با رعایت شئونات اسلامی و اداری با تمامی افراد، نهادها و مالکین و ... حشر و نشر داشته باشند .

20 لغایت 23 آذر ماه دهمین نمایشگاه تخصصی تکنولوژیهای نوین کشاورزی وماشین آلات و ادوات کشاورزی و هفتمین نمایشگاه تخصصی دام، طیور و شیلات و دومین نمایشگاه تخصصی خشکبار، صنایع تبدیلی وبسته بندی در محل سایت نمایشگاههای بین المللی جنوبشرق برگزار می گردد .

گیاه سیر یکی از مهمترین محصولات زراعی کشور است که درچند استان کشور و منجمله استان کرمان به منظور مصارف غذایی و دارویی و صادرات کشت میگردد .

اطلاعات زنبور داران استان کرمان بطور كامل در سامانه جامعه پهنه بندي اطلاعات دادهاي كشاورزي ثبت شده و اين اطلاعات در تمام سطوح استاني وكشوري در دسترس مي باشد .

جلسه ستاد برگزاری روز جهانی خاک و هفته خاک در محل سازمان جهاد کشاورزی با حضور رئیس، معاونین و نمایندگان ادارات منابع طبیعی، محیط زیست، مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی و اساتید دانشگاه شهید باهنر و ولی عصر رفسنجان برگزار گردید.

اگردر زندگی منش پیامبر سرلوحه زندگی باشد، تمام مشکلات برطرف می شود.

عمده صادر کنندگان مشکلی ندارند و پیمان سپاری ارزی دارای سقف تعیین شده می باشد که فقط شامل افراد خاصی می شود که صادرات بالایی دارد.

هولوگرام ناب قارچ با هدف نظارت، ارزیابی و بهبود هویت قارچ خوراکی در کشور، ایجاد تمایز میان قارچهای پرورشی با قارچهای خودرو( وحشی ) برداشت شده از عرصه های طبیعی و جنگلی و ایجاد اطمینان خاطر در مصرف کنندگان قارچ خوراکی پرورشی، تدوین شده است.

طی حکمی از سوی مهندس عباس سعیدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، حمید فرامرزی به عنوان سرپرست مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ریگان منصوب و از خدمات رسول بخش بامری مدیر سابق قدردانی به عمل آمد .

دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش کشاورزی در ویژه برنامه هائی در قالب جشنواره های روستایی و عشایری در 64 روستای استان کرمان اجرا می شود

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل زیستی با حضور اعضاي محترم شورا و روساي محترم كارگروه هاي تخصصي شورا و معاونین و مدیران کل ادارات وابسته وکارشناسان سازمان برگزار شد.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
کاهش چشمگیر میزان شیوع اچ آی وی و دیگر بیماری های قابل انتقال از راه خون در بین خون های اهدایی
35 میلیون نفر در دنیا بر اثر عفونت ایدز جان خود را از دست داده اند
جراحی بینی، شایع‌ترین جراحی‌ پلاستیک صورت در ایران/ شایع‌ترین عارضه انجام بوتاکس، افتادگی پلک است
درمان عفونت های مزمن گوش در صورت مراجعه به موقع بيمار به متخصص
11 درصد افراد بالای 25 سال در ایران مبتلا به دیابت نوع 2 هستند
هفته ملی دیابت با شعار «دیابت و خانواده» برگزار می شود/ اعلام اسامی روزهای هفته ملی دیابت
برگزاری هفته پیشگیری از مسمومیت ها با شعار "با افزایش آگاهی، مانع مسمومیت دارویی شویم"
هشدار درباره مصرف بدون تجویز داروهای ضد سرفه و رفع علائم سرماخوردگی در کودکان / مصرف همزمان چند داروی سرماخورگی ممنوع!
فعالیت مداخله ای گفتاردرمانگران بر رفع مشکلات بلع و تغذیه نوزادان نارس موثر است
فسفر موجود در نوشابه، جذب کلسیم را دچار اختلال می کند
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق