اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

به مناسبت ماه مبارک رمضان، هیئت ورزشهای زورخانه ای پهلوانی شهرستان کرمان یک سری مسابقات باستانی یادواره پهلوان علی اصغر مولا، با شرکت 8 تیم برگزار نمود که مراسم اختتامیه این مسابقات در تاریخ 30/03/96 در ورزشگاه زورخانه زارع خانه برگزار گردید.

تعدادی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان و ادارات تابعه، به منظور ترویج فرهنگ دوچرخه سواری وبا شعار وحدت وهمدلي بخشی از مسیر کرمان - ماهان را رکاب زدند.

برگزاری جلسات ملاقات عمومی از برنامه های اصلی این سازمان در جهت تکریم ارباب رجوع است

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .

به مناسبت ماه مبارک رمضان، هیئت ورزشهای زورخانه ای پهلوانی شهرستان کرمان یک سری مسابقات باستانی یادواره پهلوان علی اصغر مولا، با شرکت 8 تیم برگزار نمود که مراسم اختتامیه این مسابقات در تاریخ 30/03/96 در ورزشگاه زورخانه زارع خانه برگزار گردید

ترکیب لیسرLaser SC48% (اسپینوزاد یا اسپینوساد SC48% ) منتسب به شرکت داو جهت مبارزه با آفت پسیل پسته غير مجاز مي باشد

افزایش مدیریت و استفاده بهینه از منابع آب، حذف گیاهان با نیاز آبی بالا و مبارزه با کلیه آفات و آفات مهم در سطح بزرگ مانند کرم خراط و خشکیدگی خوشه خرما پایه و اساس تحول نظام نوین کشاورزی می باشد.

تحریم ها سبب شکوفایی ظرفیت های درونی می گردند و دهه آینده ، دهه اقتدار اقتصادی است و اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد بهره وری در مسیر توسعه می باشد

مقاوم سازی اقتصاد نیاز به انتخاب راه درست دارد و برای رسیدن به هدف باید فرهنگ و مدیریت جهادی پایه کار باشد

نشست هم اندیشی مدیران و روساي ادارات تابعه سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان در چهارمين روز هفته جهاد كشاورزي در محل استانداري برگزار شد .

در پنجمین روز از هفته جهاد کشاورزی رئیس ومدیران وکارکنان این سازمان با شهدا تجدید میثاق نمودند

در پنجمین روز از هفته جهاد کشاورزی رئیس، معاونین و مدیران ستادی و ادارات وابسته این سازمان با استاندار کرمان دیدار نمودند.

در پنجمین روز از هفته جهاد کشاورزی رئیس، معاونین و مدیران ستادی و ادارات وابسته این سازمان با استاندار کرمان دیدار نمودند.

بعضی از تحقیقات زمانی است که در استان بحران اتفاق می افتند

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق