اوقات شــرعی
آب و هوا
آخرین اخبار شهرســتان ستاد سازمان

این مراسم امشب وفردا شب وظهر فردا نیز برپا و با اطعام همکاران همراه می باشد ضمناً هزینه برنامه اطعام، به عهده همکاران می باشد.

سومین جلسه کارگروه روستایی وعشایری ستاد دهه فجراستان با حضورشورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان برگزارشد .

شرکت تولیدی پارس خاور تولید کننده شیرآلات کشاورزی در نظر دارد تا پایان ماه سال 1398 تخفیفات ویژه ای به کشاورزان و پیمانکاران اعطا نماید و در صورت استقبال تا پایان سال 1398 تمدید می گردد.

سامانه مذکور مبنای ارائه هر گونه خدمات از قبیل خرید تضمینی محصولات کشاورزی خواهد بود ثبت به هنگام و دقیق اطلاعات مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

به مناسب ایام ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جریمه نداشتن سابقه بیمه برای ماشینهای کشاورزی شامل بخشودگی قرار گرفت.

از بعدازظهر چهارشنبه تا روز جمعه بارش تجمعی باران در برخی مناطق جنوب و غرب استان ممکن است تا 80 میلیمتر و در پاره ای از مناطق شمالی استان تا 40 میلیمتر برسد لذا احتمال آبگرفتگی معابر ، طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد و لازم است هم استانی های عزیز از تردد و توقف در مسیر رودخانه ها و صعود به ارتفاعات، خودداری کنند.

: توجه به ظرفیت های اطراف که می تواند به توانمندی ما کمک کند ضروریست .

در این مراسم از سه استخر مهارت آموزی پرورش ماهی قزل آلا که هر کدام به مساحت 100 متر مربع می باشند و همچنین یک باب استخر ذخیره آب با مساحت 160 متر مربع با حجم نگهداری 5000 متر مکعب آب بازدید بعمل آمد

امروز جهان اسلام متاثر از اعتقادات تشیع است و توطئه های آمریکا با محوریت تشیع است. هدف آمریکا این است که جلو حرکت جهان را بگیرد و تا کنون نقشه های آنها نقش برآب شده است. به همین جهت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند و فکر می کردند می توانند با ترور این شهید والا مقام جلو حرکت تشیع را بگیرند.

پیش بینی شده بود که در 9 ماهه اول سال جاری قریب به هزارو صدوشصت و دو نفر از سربازان ارتش سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در استان کرمان به جز جنوب استان در مباحث شیلاتی، دامپروری، باغداری و زراعت آموزش ببینند، که خوشبختانه با مساعدت نیروی نظامی و انتطامی این تعداد به سه هزارو دویست و نوزده نفر رسید.

هم اکنون و با حضور سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح، مهندس طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، مهندس ورداسبی رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی و استاندار کرمان جلسه ستاد قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان در حال برگزاری است.

بررسی کارائی قارچ کش بردوفیکس اس سی 18 درصد جهت کنترل بیماری سفیدک کرکی سیب زمینی با دوز مصرف 5 در هزار در استان های اردبیل و مازندران به مدت 2 سال توسط سازمان حفظ نباتات انجام شده است

این مراسم با شکوه با تلاوت آیاتی ازقرآن ، مداحی ،قرائت میثاق نامه ، سخنرانی و بیان خاطرات ازسوی دو تن ازهمرزمان شهید همراه بود .

در ایام الله دهه فجر شش دامپروری با هزینه کرد اعتباری بیش از 19 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد و 8 شغل در منطقه ایجاد می شود.

سردار سلیمانی اعجوبه قرن بود، که حتی دشمنان به عظمت او اعتراف دارند و حضور باشکوه و غیرقابل تصور مردم در تکریم این مرد پشتوانه ای بود، که باقدرت به پایگاه نظامی آمریکا حمله بکند و انها نیز جرات کوچکترین اقدامی نداشتند.

آخرین اخبــار سایت های مرتبط
گزارش تصویری
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان محفوظ است
طراحی و پشتیبانی : نگارندگان تفکر خلاق